Venkovní boxy

Vyrábíme celodřevěné venkovní boxy o rozměrech 3x3 m a 3,5x3,5 m, bez použití kovových profilů kdy zadní výška stěny je 2,35m a přední 2,5m. Naše výrobky působí přirozeně v jakémkoliv prostředí díky použítí smrkového dřeva. Spodní část boxu je ošetřena dřevním térem pro venkovní užití.

Mezi hlavní výhody našich boxů patří prostorová variabilitamožnost rozložení na jednotlivé díly a umístitelnost na jakýkoliv pevný povrch.

Variabilita a materiály

Pro umístění konstrukce nemusíte povrch nijak náročně ani nákladně upravovat.

V případě rozšiřování míst k ustájení je možné navázat na předchozí stavbu a docílít tak uceleného výsledku.

Součástí jsou dřevěné panely (složené z vysoce kvalitních KVH hranolů), půlené dveře, galvanicky zinkované kování, žárově zinkované mříže, krovky, střešní latě, střešní krytina - trapezový plech, fólie. Pro lepší tepelnou izolaci boxů, je možné střechu zateplit polystyrenem o síle 8cm.

Základové desky a jejich příprava

Naše boxy lze postavit na různé typy základových desek viz. galerie níže. Nové betonové panely zakoupíte zde: www.ekoagrobeton.cz Prostor okolo ZD by měl být řádně upravený a přístupný. Příprava ZD je vždy v režii zákazníka, po konzultaci s naší firmou vyhotovíme plánek v PDF formátu (ukázka níže).

Cena

Jsme přesvědčeni, že Vám můžeme nabídnout velmi zajmavou cenu při vysoké kvalitě našich boxů. Pro bližší informace využijte náš ceník.

Dodání

Obvyklá dodací lhůta je velmi krátká, a to 2-4 týdny od řádné objednávky. Boxy stavíme po celé České republice, Slovensku a Rakousku.

Individuální úpravy

Na přání zákazníka, je možné např.:

  • Převrátit sklon střechy na druhou stranu (např. pokud se staví boxy ke štítu nebo ke zdi)
  • Upravit rozměry boxů
  • A další ..

 

V případě zájmu jsme Vám schopni poskytnout celkovou montáž, i následný kompletní servis.

Za případný příplatek je možné aplikovat i nátěr (vzorník barev)

KALKULACE ZDARMA

Neváhejte nás kontaktovat!

+420 728 730 216